Co je vlastně stolní fotbálek?

Jak se bavíte ve volném čase? Venku, v hospodě nebo také doma, když nemáte co na práci? Všude tam, kde může být stolní fotbálek. Máme hodně značek a typů, ale jen páz nich jsou ti nejlepší. Těch opravdu kvalitních prostě není moc. Znáte třeba Bonzini z Francie? Podotýkám, že je velmi dobrý. Míčky lepí u hráčů a krásně se s nima pracuje do detailů. Hrát s nima je prostě čirá radost.

No a co také obsah pro fanmix.eu přináši? Je tu spousta zábavy a to s fotbálkem. Hrajte tak minimálně 2 hodiny denně a do měsíce uvidíte výsledek.

Nesmíte protáčet, protože to je potom faul. Tyče dobře namažte a neohýbejte je. Pokud se ohnou, narovnejte je do protipohybu. Křivá tyč je špatná tyč.

Pokud budeme mluvit o Německu, tak Leonhart je fakt výtečný stůl. Dojeďte si přes hranice pro něj nebo si ho objednejte přes české zastoupení.

Pokud jde o systém, tak se hrají ligy a turnaje. Většinou v jednom velkém jedna liga pro daný typ, aby se moc nedojíždělo. Hraje každý s každým a to 2x, doma a na cizím hřišti. Pak play off.

Výsledky se uchovávají v databázi na webu a každá liga má také svou stránku. Jde tam zjistit, co se hrálo a bude hrát a tabulku.